Chladenie a mrazenie

CHLADIACE BOXY, MRAZIACE BOXY, KONDENZAČNÉ JEDNOTKY.

V oblasti chladenia a mrazenia ponúkame široký záber produktov od kvalitných a overených výrobcov (  Embraco, Bitzer, L´unite hermetiqe, Danfoss, LU-VE ). Chladiace boxy a mraziace boxy sú vyrábané na mieru, navrhneme výkon vhodnej kondenzačnej jednotky podľa vašich požiadaviek na výkon chladenia, mrazenia. 

V našej spoločnosti  si uvedomujeme potrebu asistovanej pomoci v technickej oblasti chladenia a mrazenia a hľadaní riešení pre špecifiká každej vašej prevádzky. Spolupráca, ktorú ponúkame, Vám pomôže zvýšiť účinnosť, bezpečnosť a znížiť prevádzkové náklady. Ponúkame široký odborno-technický záber a skúsenosti. Vieme podať pomocnú ruku pri príprave a implementácii projektov chladenia a mrazenia. Vyriešime vaše potreby prevádzky komplexne – kombináciou optimálnych opatrení.

V každej jednej činnosti ponúkame zákazníkom komplexné riešenia od auditu prostredia, cez návrh riešenia, spracovanie projektu, realizáciu dodávok a montáže, manažovanie procesu, zabezpečenie certifikácie a príslušných povolení až po odskúšanie, zaškolenie a servis zariadení.

PONUKA SPOLOČNOSTI KOCUR, S.R.O.  
 

CHLADIAC BOX KVETINÁRSTVO, VELKOSKLAD KVETÍN

CHLADIACI BOX PREDAJ ZELENINY, VEĽKOSKLAD ZELENINY, OBCHODNÉ PREVÁDZKY

CHLADIACI BOX MÄSA, MÄSIARNE, VÝROBNE MÄSA, VEĽKOSKLADY

CHLADIACI BOX REŠTAURAČNÉ ZARIADNIA, USKLADNENIE POTRAVÍN 

CHLADIACI BOX CUKRÁREŇ, CUKRÁRSKA VÝROBA

DOMÁCE CHLADENIE, MALÉ PRIESTORY, ŠPAJZA 

MRAZIACI BOX MÄSOVÝROBA, VEĽKOSKLADY

MRAZIACI BOX REŠTAURAČNÉ ZARIADENIA, OBCHODNÉ PREVÁDZKY

MRAZIACI BOX PRE POĽOVÍKOV

NÁHRADNÉ DELY KONDENZAČNÉ JEDNOTKY

 OBCHOD – MONTÁŽ - SERVIS