Lacný ohrev vody

Efektívnejší Solárny ohrev vody pre domácnosti je tu!

 

 

Fotovoltaický ohrev vody je novinkou ktorú by nemal prehliadnuť nikto, kto chce investovať do ohrevu vody za pomocí obnoviteľných zdrojov energie. Oproti klasickému ohrevu vody má neporovnateľne vyššiu účinnosť a úsporu nákladov za energie. Ohrev vody za pomocí fotovoltaických článkov je bez častých údržb a má podstatne vyššiu životnosť a nulové straty energie od panelov až k ohrevnej nádrži. Ak už máte svoj bojler na teplú vodu, ktorý vám vieme upraviť a pripojiť na fotovoltaický systém, alebo vám môžeme ponúknuť produkty od našich dodávateľov. 

 

Pri produktoch s AC OUT môžete energetické prebytky posielať o verejnej siete a tým pádom sa Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia.

 

 

Ak vás táto možnosť zaujala a chcete si naše služby a produkty objednať prosím napíšte nám e-mail alebo zavolajte na info linku. Radi a ochotne vám poradíme.

 vyr 48schema-zapojenia
Zostavu je možné pripojiť k ľubovoľnému zásobníku, bojlera či Akumulačnéj nádrži obsahujúca vyhrievaciu špirálu jednofázovú s výkonom 2-3kW.
Zostava obsahuje:
1x SOLAR KERBEROS
10x fotovoltaický panel Kaneka B-6G130 s výkonom 140Wp (Celkový výkon 1,4 kW)
 
Veľmi radi vám pripravíme kompletnú kalkuláciu vrátane kabeláže Inštalácie, ktorý je vždy Individuálne Liši SA PODĽA Miesta Inštalácie, TYPU strechy, vzdialenosti panely od zásobníka, využitie ČI nevyužitie existujúceho zásobníka atď.